پرتال مشاوره و آموزشي صنعت ساختمان:

  تبلیغات
مسابقه طراحی مبلمان و دکوراسیون ایرانی
طراحی برای همه
  دیوار آجری در دکوراسیون داخلی !
»دکوراسیون   »مواد و مصالح دکوراتیو   »دیوارپوشها   » دیوار آجری در دکوراسیون داخلی !   

اصول استفاده از دیوار آجری در دکوراسیون داخلیاختصاص یک دیوار آجری با بافت خاص خود عمق و حس گرمی به فضا می دهد. از این نوع دکوراسیون می توان به خصوص در خانه یا آپارتمان های داخل شهر استفاده و طرح های جالبی با آن پیاده کرد.
نظر طراحان و افراد در مورد نحوه استفاده از این دیوار متفاوت است. بعضی مایلند آن را رنگ دلخواه و خاصی زده، عده ای دوست دارند اشیاء دکوری از آن آویزان کنند و بعضی آن را به عنوان طاقچه مورد استفاده قرار دهند.

1-دیوار را رنگ نمایید:
یکی از روش های معمول در دکوراسیون دیوارهای آجری، رنگ کردن آن هاست. بسیاری از طراحان به جای ساده نگه داشتن آن ها، ترجیح می دهند آن را رنگ خاصی کنند که با طرح اتاق هماهنگ باشد. بعضی مایلند هم رنگ بقیه دیوارها باشد و آن ها که اهل ریسک بیش تر هستند دوست دارند متضاد با سایر چیزها بوده تا بیش تر به چشم آید.

2- تصویر خاصی روی آن بکشید:
بعضی ها ترجیح می دهند با کشیدن تصویر خاصی روی این دیوارها از این ایده در اتاق خواب بچه ها استفاده کنند.

3 - وسایل تزیینی روی آن آویزان کنید:
یکی از روش های ساده در دکوراسیون، تزیین دیوارهای آجری ساده است.
فقط کافیست برای نصب به جای میخ از پیچ استفاده کنید و روی آن آینه، کارهای هنری، صنایع دستی و قاب عکس آویزان کنید.همچنین می توانید با زدن چند طبقه، جایی برای قاب عکس ها یا شمع ها داشته باشید و این قسمت از خانه را مورد توجه قرار داده و بافت خاصی به اتاق دهید.

4 - به صورت طاقچه از آن استفاده کنید:
استفاده دیگر از آجرها در دکوراسیون به کار بردن آن ها به شکل طاقچه به خصوص در بالای شومینه است. در صورت نداشتن شومینه از آن به عنوان طاقچه برای نشان دادن موارد خاص استفاده کنید.در صورتی که دکوراسیون شما جدید یا مدرن است بهتر است از طاقچه ای چوبی و در صورتی که سبک سنتی دارد، از آجر یا سنگ استفاده کنید.
  بنر ها
رایا وب
پرتال مشاوره آرک نیوز
  ورود
  همکاران
خانه طراحی کارستان
 خانه طراحی کارستان
- - - - - - - - - - - - - -
ماهنامه تهویه و تاسیسات
 ماهنامه تهویه و تاسیسات
  ثبت نام خبرنامه مسابقات
عضویت در خبرنامه مسابقات
  حامیان مسابقات آرک نیوز
خانه طراحی کارستان
آکادمی تخصصی معماری
مرکز معماری ایرن