پرتال مشاوره و آموزشي صنعت ساختمان:

  تبلیغات
مسابقه طراحی مبلمان و دکوراسیون ایرانی
طراحی برای همه
  14 وسیله در دکوراسیون پاییزی
»دکوراسیون   »منزل   »ایده های خانگی   »14 وسیله در دکوراسیون پاییزی   

14وسیله ضروری در دکوراسیون پاییزی:

شمع ها

شمع ها از جمله عناصر بس  یار موثر و مفید برای دکوراسیون پاییزی هستند. شمع های روشن با نور ملایم و زیبایی که دارند احساسی گرم ودل انگیز به فضای خانه می دهند.شمع ها از لحاظ رنگ،شکل و سایز تنوع زیادی دارند و از این رو می توانیدشمع های مدنظر خود را متناسب با سلیقه و سبکدکوراسیون خانه تان بیابید و خریداری کنید.بالش و کوسن

 وجود کوسن های متعدد با روکش های مخملی و رنگ های گرم و پاییزی از قبیل حنایی،اخرایی،نارنجی و زرد بر روی کاناپه ها و مبل ها و نیز تختخواب الزامی است؛ زیرا این عنصر قدرت زیادی در القای گرما و راحتی به دکوراسیون دارد.


روغن های معطر و عود

آخر هفته های پاییزی زمان بسیار مناسبی برای به آرامش رسیدن در خانه است. تماشای یک فیلم یا مطالعه یک کتاب در آرامش مطلق، پاییز دل انگیزی برایتان رقم خواهد زد. یکی از راههای ایجادفضایی آرامش بخش، استفاده از روغن های معطر یا روشن کردن عودهای ملایم است.آهن ربا

دکوراسیون پاییزی را میتوان توسط به نمایش گذاشتن اشیاء کوچک و طبیعی به زیبایی و بدون صرف هزینه زیاد تعریف و تعیین کرد.


پتوی سبک و مسافرتی

وجود یک پتوی سبک و مسافرتی روی کاناپه یا صندلی در گوشه اتاق نشیمن یا اتاق خواب در فصل پاییز لازم است. هیچ چیز به اندازه لم دادن روی مبل و قرار دادن پتو روی پاها ونوشیدن چای در یک عصر پاییزی و بارانی نمی تواند لذت بخش باشد.
عصرانه خوری

خوردن عصرانه در روزهای پاییزی به همراه دوستان و اعضای خانواده بسیار لذت بخش است؛ بنابراین خود را برای پذیرایی عصرانه از خانواده و میهمانان در فصل پاییز آماده سازید و وسایل لازم راتدارک ببینید. هیچ رایحه ای در فصل پاییز،آشناتر وخاطر ه انگیزتر از بوی کیک خانگی نیست؛ بنابراین تدارک تهیه کیک های خوشمزه را در خانه ببینید و وسایل لازم از قبیل قالب کیک را خریداری کنید.همچنین سرو چای یا قهوه داغ که تازه در فنجان هاریخته شده، بر روی میزهای خنک پاییز در حیاط خانه می تواند بسیار دلچسب باشد. بنابراین برای پذیرایی باچای یا قهوه داغ، باید کتری مناسبی نیز داشته باشید.

کاسه چوبی بزرگ

یک کاسه بزرگ و چوبی که از چوب یک تکه وبه وسیله دست ساخته شده و شکل گرفته باشد،عنصر دکوراتیو بسیار زیبا و مناسبی برای دکوراسیون پاییزی است. چنین کاسه ای را میتوانیداز فروشگاه هایی که لوازم هنری و چوبی میفروشند تهیه کنید.پادری

اگر در قسمت بیرونی و داخلی در وروی خانه خود از پادری استفاده نمیکردید حتما برای دکوراسیون پاییزی این کار را انجام دهید، زیرا وجودپادری می تواند هم گرمابخش فضای ورودی باشد و هم باجذب نم و آلودگی های ته کفش از وارد شدن آلودگی به داخل خانه جلوگیری کند.

اشیاء دکوراتیو ساخته شده از میوه درخت کاج و صنوبر

چنین عناصر دکوراتیوی علاوه بر زیبایی، به مقدار زیادی پاییزی هستند و می توانند با قدرت زیاد حال و هوای خانه را پاییزی و مطبوع سازند.قفسه و فضای ذخیره سازی اضافه در دکوراسیون پاییزی نیاز بیشتری به فضاهای ذخیره سازی وجود دارد، ازاین رو بهتر است تعدادی قفسه و کشو به طریقی به دکوراسیون خانه اضافه کنید. 

شیء یا اشیایی با رنگ طلایی

 در دکوراسیون پاییزی خود برای القای بیشتر احساس پاییزی، رنگ طلایی را به واسطه عناصری به دکوراسیون وارد سازید.
آینه

 تعدد آینه هادر دکوراسیون پاییزی توصیه می شود؛ بنابراین اگر در دکوراسیون قسمت های مختلف خانه خود از آینه استفاده نمیکردید حتما در دکوراسیون پاییزی این کار را انجام دهید و اگر هم استفاده میکردید بر تعداد آن در هر فضا بیافزایید.

  بنر ها
رایا وب
پرتال مشاوره آرک نیوز
  ورود
  همکاران
خانه طراحی کارستان
 خانه طراحی کارستان
- - - - - - - - - - - - - -
ماهنامه تهویه و تاسیسات
 ماهنامه تهویه و تاسیسات
  ثبت نام خبرنامه مسابقات
عضویت در خبرنامه مسابقات
  حامیان مسابقات آرک نیوز
خانه طراحی کارستان
آکادمی تخصصی معماری
مرکز معماری ایرن